Náš příběh

  

BRIUT obilné kaše s ovocem jako zdravá snídaně plná energie, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou.

Naše vášeň pro zdravé a chutné jídlo, bez chemie, přidaného cukru a v ekologických obalech, vznikla již dávno v menší vesnici na severu Izraele, kde ovoce, zelenina a přírodní potraviny jsou na prvním místě.

Od této skutečnosti se odvíjí i název značky, který jsme zvolili, neboť slovo „Briut“ pochází z hebrejštiny, a jeho význam je „Zdraví“.

Rozhodnutí proto bylo jasné!

Jelikož je zdraví nejdůležitějším bodem v našich životech, a přejeme ho všem, byli bychom rádi, kdyby i Briut byl na této zdravé cestě s Vámi.♥

 

Výhody našich produktů:

V čem je BRIUT nejlepší?

Jedinečné Briut obilné kaše se hodí nejen jako skvělá a rychlá snídaně, ale i jako svačinka do práce nebo na cesty.

Díky sterilizovanému balení se Vám nezkazí, vydrží až 14 dní při pokojové teplotě bez chladu, nevyteče do tašky či batohu, a tak můžete mít Briut stále u sebe a hlad Vás nepřekvapí.

Po spotřebování můžete balení zrecyklovat nebo najít jeho opětovné využití ve Vaší domácnosti.

Další radostnou zprávou je, že kaše lze podávat studené, vlažné, ale i teplé! Před ohříváním pouze upozorňujeme, abyste sejmuli víčko produktu nebo si kaši přendali do své oblíbené misky.

Kaše jsou vhodné pro dospělé, děti, a především pro sportovce, neboť neobsahují přidaný cukr a žádné škodlivé chemikálie a jsou nízkokalorické s porcí proteinu! Stačí pouze odvíčkovat, pochutnat si, a dopřát tak Vašemu tělu potřebnou vlákninu, energii a radost z dobrého jídla.

Průzkumy ukazují, že při pravidelné konzumaci zdravého jídla, jako Briut obliných kaší, bude Vaše nálada zase na vrcholu a zlepší se i Váš psychický a fyzický stav. Cenné složení posiluje nejenom tělo, ale bystří i mysl. Neopouštějte chuť k životu, a naopak překypujte vitalitou s Briut.

Každý produkt je s láskou ručně vyrobený i balený v České republice, a tak doufáme, že se všechno poselství a radostné pocity přenesou skrze Briut obilné kaše až k Vám.

 

Jaké ingredience používáme do BRIUT kaší?